פורמה אדריכלים ומתכנני ערים מתמחה בשילוב מוצלח של תכנון, ייזום וניהול פרויקטים, תוך ריכוז מגוון רחב של שירותי תכנון וליווי לפרויקטים תחת קורת גג אחת – תכנון ערים, אדריכלות, ניהול וליווי ביצוע, פיקוח עליון על עבודות ביצוע, הספקת פתרון מימוני לביצוע, שיווק פרויקטים.

החברה מתמחה כיום באיתור, ייזום, תכנון, קידום וביצוע של פרויקטי התחדשות עירונית בצורת פינוי-בינוי ופרויקטי תמ"א 38 על תיקוניה.

הזרוע הביצועי של החברה היא  א.א.א אופקים יזמות והשקעות בע"מ ,נוסדה בשנת 2006 ע"י יזם נדל"ן שחר מטטוב, בעל 30 שנות ניסיון בייזום והקמה של פרוייקטי נדל"ן בארץ ובחו"ל.

א.א.א אופקים יזמות והשקעות בע"מ הובילה והשלימה עשרות פרויקטים בתחומי נדל"ן שונים: התחדשות עירונית, תמ"א 38,  שימור מבנים, ארגון וניהול קבוצות רכישה.

 

הצוות המקצועי שלנו יהיה אחראי על תכנון של הפרויקט, קשר מקצועי רציף עם רשויות העירייה, קבלת היתרי בניה , הספקת פתרון מימוני, ביצוע הפרויקט, ליווי  ופיקוח על תהליך הבניה עד קבלת מפתח ורישום בית משותף.

 

אנו פועלים בשיטה ייחודית של  DESIGN BUILD, כאשר האדריכל היינו היוזם, המתכנן והמבצע של הפרויקט בכל שלביו. השיטה הזו מעניקה לכל הצדדים המשתתפים בפרויקט ייתרונות רבים: הפרויקט כולו מרוכז תחת קורת גג מקצועית אחת ,  הפרויקט מתנהל בלוחות זמנים קצרים, התמורה לדיירים הינה מקסימלית עקב צמצום עלויות הקמה של הפרויקט , אנו דוגלים בפתרונות פיננסיים מתקדמים למימון הפרויקט.

ליווי בנקאי

כל הפרויקטים של חברתנו בליווי, פיקוח והשגחה מלאים של אחד מארבעת הבנקים הגדולים

 

רשימת פרויקטים חלקית בשלבים שונים:

  • שותפות בהקמת פרוייקט פינוי-בינוי - שכונת נווה צה"ל , תל אביב

מס' יח"ד קיימות - 432

מס' יח"ד חדשות - כ-1400 יח"ד

  • שותפות בהקמת קבוצת רכישה לבניית שכונת מגורים חדשה בקרית גת - פרויקט Alpha City

 

מספר יח"ד שיבנו - כ 350 יח"ד